Nog een paar nachtjes slapen en dan gaat de gezellige Wintermarkt op het buitenterrein van ons streekmuseum van start.

Je kunt vrijdag 28 november vanaf 16.00 uur tot 21.00 uur langs de ca 36 kramen struinen, die staan opgesteld met een keur aan verschillende artikelen.

Ook de Vrienden van Siem zijn aanwezig en daar kun je een (of meerdere) heerlijk vers gebakken oliebollen kopen (en de opbrengst is ook nog voor een goed doel). 

Als je het koud krijgt kun je in onze smederij in de Ambachtenschuur je handen komen warmen en zien hoe onze smid het ijzer smeed als het heet is. En in ons museum is een kop goed gevulde soep te koop.

Afgelopen zaterdag was de Sint met zijn pieten in het museum en vertelde ons dat hij probeert om vrijdag – ondanks zijn drukke werkzaamheden – toch zijn opwachting te maken.

Voor een mooie muzikale omlijsting gaat het duo Pieter en Marieke zorgen. En rond 18.00 uur treedt het kinderkoor op dat ook vorig jaar aanwezig was.

Dus, niet twijfelen maar kom gezellig de wintermarkt bezoeken.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *